Hakkımızda

  •  28.11.2013
  •  

HAKKIMIZDA

Ms.Limpid Bir Duru Örme markasıdır...

Duru Örme, 2000 yılından beri İstanbul’da tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir. Duru Örme, giyim sektörü için ürettiği kaliteli kumaşlarla güvenilirliği ve uzman kadrosuyla örme, dokuma kumaş ve iplik alanında her geçen gün yükselen bir ivmeye sahiptir.

2013 yılı itibariyle örme kumaş üretimine yatırım yaparak 17 yeni yuvarlak örgü makinası satın alarak hem fason örgü olarak hemde direkt kumaş satış olarak üretimini arttırmayı hedeflemiştir. Müşteri memnuniyetini her zaman beklentinin üzerinde tutmaya çalışarak, yenilikçi yapısıyla ve hizmet anlayışıyla yurtiçi ve yurtdışı satış başarısı yakalamayı başarmıştır.

Her tür numara ve iplikten üretmiş olduğumuz Süprem, Ribana, İnterlok, Üç iplik, Kaşkorse, Pike gibi örme kumaşlar ve Poplin, Gabardin, Kanvas gibi dokuma kumaşlarda istenilen kompozisyonda, en ve gramajda istenilen kalitede ürünleri boyalı, baskılı ve ham kumaş olarak en hızlı şekilde servis ederek müşteri memnuniyetini yakalamayı hedef edinmiştir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere;

Zamanında

İstenen miktarda

İnsan-çevre sağlığına uygun ürünler üretmektir.

Vizyonumuz

Üretimden insan kaynaklarına, müşteriden yan sanayiye kadar tüm aşamalarda mükemmelliği hedefleyen, çevre-insan sağlığına önem veren ve bu yönde sistematik bir şekilde gelişerek dünyanın tercih edilen firmalarından biri olmak Duru Örme’nin en büyük hedefidir.